<< vissza az előző oldalra

Kézilabda hírek

Felnőtt csapat

Nyíradony VVTK- KK Hajdúszoboszló 33-39 (16-20)

Összeállítás: Kezdők: Kapus Kis Petra, Szél: Garbacz Panna, Varga Cintia, Beálló: Kiss Zsófia, Átlövők: Ketész Réka, Kun Gréta, FlaskováMonika.
Gól lövők: FlaskováMonika 17, Kertész Réka 6,Kun Gréta 5,Varga Cintia 3, Garbacz Panna, Kiss Zsófia 1-1.
Edző: Flaskova Mónika: Jó meccset játszottunk, a második félidőre elfáradtunk nem volt csere lehetőség.
Gratulálok az ellenfélnek.

Tabella: 5.hely, 7mérk (0Gy, 0D, 7V 182:285 G.A) 0 pont

Ifjúsági csapat

Nyíradony VVTK - Alsózsoclai KSC BOKA 24-35 (13-18)

Összeállítás: Kezdő: Kapus Kis Petra, Beálló: Kiss Zsófia, Szél: Koszorús Boglárka, Erdei Janka, Átlövő: Kertész Réka, Garbacz Panna, Jónás Rebeka.
Góllövők: Kiss Zsófia 13,Kertész Réka 5, Jónás Rebeka, Ádámku Lili 2-2, Koszorús Boglárka, Garbacz Panna 1-1.
Edző: Flaskova Mónika: A meccsen láttam a fejlődést az akaratok voltan nagyon szép kidolgozott helyzetek. Gratulálok az ellenfélnek.

Tabella: 9.hely, 7mérk (0Gy, 0D, 7V 101:266 G.A) -2 pont

Serdülő csapat

Szerencs VSE - Nyíradony VVTK 12-28 (5-15)

Összeállítás: Kezdők: Kapus: Csekenyák Alexa, Szél: Erdei Janka, Koszorús Boglárka, Beálló: Varga Fruzsina, Átlövő: Hutka Dorina, Erdei Janka, Szabó Szabina.
Góllövők. Varga Fruzsina 5, Kertész Réka 3, Gál Dzsenifer 2, Szabó Szabina 1.
Edző: Flaskova Mónika: A mérkőzésen kezdett vissza tükröződni az edzésen gyakorolt mozgások, aminek örülök.  Természetesen még sok hibával, de az is javulni fog.

Tabella: 8.hely, 7 mérk ( 0GY, 0D, 7 V 95:202 G.A) 0 pont

U13-as csapat

Mátészalkai MTK - Nyíradony VVTK 35-3 (18-0)
Nyíradony VVTK - NYíregyházi SN Kft 11-31 (4-15)

Összeállítás: Briz L, Horváth J, Gilányi R, Rácsai H, Zelenák V, Kertész K, Molnár K, Pataki G, Balogh E, Szabó B, Balogh L, Kósa K
Edző: Orosz Melissza: Nyíregyháza ellen játszottuk az első mérkőzést ami nagyon jó hangulatban telt. Ugyanis a lányok olyat produkáltak amire nagyon büszke vagyok. Kemény játékkal maradtunk alul viszont az utolsó percig küzdöttek. Külön kiemelném Racsai Hajnalkát, aki olyat nyújtott ami nagyon helytálló volt és tetszett amit csinált. A második meccs ... ég és föld volt a két meccs. Szerintem a lányok el fáradtak az első meccsen és nem volt már elég energiájuk így csúnya vereségbe futottunk bele, Mátészalkai ellenfelünk nyert.