Összeállítás: Rácz T (Bacsó D), Kónya Cs, Perényi R, Gáll F (Gyöngy T), Nagy M, Gerghel E ( Ilyés B), Kónya M, Demeter T ( Vonház B), Botos Zs, Szakács D ( Vass G)

Hosszúpályi SE - Nyíradony VVTK 4-2 (1-0)

Összeállítás: Rácz T, Kónya Cs, Perényi R, Gáll F(Gyöngy T), Nagy M, Gerghel E (Fábri D), Kónya M, Makkai I ( Bodnár P), Demeter T, Botos Zs, Szakács D

Összeállítás: Rácz T, Vass G, Fábri D (Veres G), Czibere B, Olajos G, Kónya Cs, Gáll F ( Gyöngy T), Demeter T, Gerghel E ( Vonház B),

Összeállítás: Rácz T, Vass G, Kónya Cs, Nagy M, Czibere B, Olajos G, Kónya M, Gyöngy T ( Gáll F), Ilyés B (Kerekes B), Fábri D, Szakács D

Nyíradony VVTK - Hajdúböszörményi TE 0-7(0-1)

Összeállítás: Rácz T, Vass G, Kónya Cs, Perényi R(Gyöngy T), Nagy M (Fábri D), Czibere B (Gáll F), Olajos G(Bara M), Kónya M ( Ilyés B), Demeter T, Botos Zs ( Kerekes B), Szakács D

Tabella: 13.hely, 5mérk ( 1Gy, 1D, 3V 9:16 G.A) 4 pont

U19-es csapat

Hosszúpályi SE - Nyíradony VVTK 5-2 (4-1)

Összeállítás: Szórádi Á, Kovács B, Vass G, Sinka Á, Veres G, Berna B, Mészáros K, Vonház B, Nagy A, Kapusi M, Kovács D
Edző: Gyöngy Tamás : Sajnos a létszámhiány,sérülések és egyéb dolgok miatt elég nehéz volt ez a mérkőzés!amit megbeszéltünk az elején a srácokkal abból kaptunk könnyű gólokat!ezután már csak futottunk az eredmény után,de ez már csak a szépítésére volt elegendő!

BUSE - Nyíradony VVTK 3-2 (2-2)

Összeállítás: Bacsó D(Szórádi Á), Lukács L, Demeter T, Szabó K, Veres G, Gerghel E, Török I, Vonház B, NAgy A, Kapusi M (Kovács D), Berna B
Edző: Gyöngy Tamás:  Nagyon jól kezdtük a mérkőzést helyzeteket alakítottunk ki és a vezetést is megszereztük!ezután értetetlen módon visszaestünk és ellenfelünk megfordította a mérkőzést,amit pár perc jó játékkal hamar egalizáltunk!a második félidőben ki-ki meccs alakult ki a pályán és érezhető volt,hogy aki megszerzi a következő találatot az nyerhet!egy felesleges kiállítás miatt az ellenfél emberelőnybe került és ezt ki is használták!sajnos több volt a mérkőzésben!

Nyíradony VVTK - Hajdúböszörményi TE 0-2 (0-1)

Összeállítás: Bacsó D, Kovács B, Mészáros K, Szabó K, Veres G, Berna B, Szórádi Á, Réder L, Nagy A, Kapusi M, Kovács D

Tabella: 15.hely, 4mérk (0Gy, 0D, 4V 4:14 G.A) 0 pont

U16-os csapat

Monostorpályi SE - Nyíradony VVTK 1-1 (1-0)

Összeállítás: Molnár Á, Illés g, Makkai A, Balogh T, Csecsődi R, Mosek T, Török I, Ferenc L, Beri R
Edző: Gáll Ferenc : Egész héten jó edzésmunkát végeztünk ,de sajnos ez a mérkőzés napján az indulás pillanatáig nem igazolódott vissza ,mert csak 9 fővel tudtunk elutazni a mérkőzésre, egyéb okok miatt! Sajnos nem is indult jól számunkra a mérkőzés mert a 2.percben hátrányba is kerültünk egy eladott labda miatt. Ezután 2 fővel kevesebben felálló csapatunk egyre jobban kezdett játszani, ami az első félidőbe még gólba nem mutatkozott meg így 1-0 ás hazai vezetéssel mentünk a szünetre.
Az öltözőben elmondtam a fiúknak ,hogy hiába jöttünk el csak 9-en van keresnivalónk a mérkőzésen. Szerencsére a második félidő elején meg is lett az eredménye a támadásainknak mert a 48. percben egy szép akció végén kiegyenlítettünk.
Ezután még nagyobb fokozatra kapcsolva 9 emberrel is támadtunk idegenben a győzelemért. Sajnos a győztes gólt nem sikerült megszerezni ,de minden elismerésem azoké a srácoké akik eljöttek erre a mai mérkőzésre és kitették szívüket lelküket a pályán
. Csak így tovább fiúk jövőhéten győzni fogunk!!!

Tabella: 4.hely, 1 mérk (0Gy, 1D, 0V, 1:1 G.A) 1 pont