Kézilabda hírek

Felnőtt csapat

Nyíradony VVTK - Kispest NKK Endo + Service 32-32 (17-17)

Összeállítás: Kun G, Sztancs A, Tóth A, Sopronyi A, Vancsa B, Kelemen G, Csáki V, Varga N, Siska P, Virág K, Orosz M, Borgyos P, Kenyeres B, Sigér P
Edző: Sándor László: A Kispest csapata kezdte jobban a találkozót, a félidő derekára sikerült felzárkóznunk, majd átvenni a vezetést. Kézben tartottuk a meccset, egészen az 50. percig vezettünk is. Ekkor ritmust váltott ellenfelünk, 23:22 állt a táblán a vendégek javára. Végül döntetlen született, ami azt jelenti, hogy a dobogó harmadik fokára léptünk fel, és a két csapat között megmaradt a 3 pont különbség.

Tabella: 3.hely, 16 mérk ( 11 Gy, 1D, 4V 507:463 G.A) 23 pont

Ifjúsági csapat

Nyíradony VVTK - Hajdúszoboszlói KSKE 10-21 (5-10)

Összeállítás: Kezdő: Kapus: Kis Petra, Szél: Kiss Erika, Szabó Szabina, Beálló: Vecsei Laura, Átlövő: Ossik Bettina, Garbacz Panna, Jónás Rebeka.
Edző: Flaskova Mónika:Gratulálok az ellenfél játékához.

Tabella: 7.hely, 11 mérk (1Gy, 2D, 8V, 177:303 G.A) 4 pont

Serdülő csapat

DVSCII- NYíradony VVTK 42-22 (24-10)
Nyíradony VVTK - DVSC III. 9-30 (4-14)

Összeállítás: Bacsarszki K, Bui B, Barcsa A , Kiss Ni, Kocsis A, Vecsei L, Szabo Sz, Vitonescu E, Adamku L, Gulacsi K, Kiss E, Mihaly R, Dobre M, Fele P, Kertesz R,
Edző: Csengeri Csongor :Az ellenfél eredményeiből kiolvasva, úgy gondoltam, hogy egy jó, szoros mérkőzést játszhatunk. A valóság azonban keresztbe tett. Bár sokan voltunk, de mindannyian fáradtan, nehézkesen léptünk pályára.

Tabella: 13.hely, 19 mérk ( 2Gy, 0D, 17 V 279:595 G.A) 4 pont