<< vissza az előző oldalra

Kézilabda hétvége

Felnőtt csapat

PC TRADE Szeged KKSE - Nyíradony VVTK  27-23(16-12)

Összeállítás: Varga (kapus), Bocska, Tóth 2, Kudor 9, Kenyeres 2, Vancsa 1, Bordás 8
csere: Zsólyomi 1, Kun, Sztancs, Kormos, Sigér
Edző: Köstner Vilmos: Hiányzó játékosaink ellenére jó, szoros mérkőzést játszottunk a Szegeddel.Bosszantó, hogy 20-20 után 4 ziccert és 2 hétméterest hibáztunk, igy tálcán kínáltuk a győzelem lehetőségét a hazaiaknak. Kudor és Bordás játéka külön említést érdemel, de Varga Nóri és Vancsa is jól teljesített. A 2.félideji játékunk bizonyította, hogy velünk számolni kell ebben az osztályban.

Tabella: 9.hely, 19 mérk (8Gy,0D, 11V 508:527 G.A) 16 pont

Ifjúsági csapat

Nyíradony VVTK - Orosházi NKC 19-38 (10-17)

Összeállítás:Kiss P, Kiss D, hutka D, Ossik B, Vargics L, Barnucz V, Üveges A, Nagy K, Varga C, Grabacz P, Kormos E, Ignáth Cs, Magyar B, Vitonescu E
Edző: Flaskova Mónika: Jó első félidő után a második félidőre elfáradtunk, sokat hibáztunk.Gratulálok az ellenfélnek.

Tabella: 12.hely, 16 mérk(0Gy,1D,15 V 264:563 G.A.) 1 pont

Serdülő csapat

Nyíradony VVTK - Debreceni SC-SI 13-49 (6-29)

Összeállítás:Kiss E, Zsáka A, Döbre M, Szabó Sz, Bacsárszki K, Vitonescu E, Nagy F, Koss n, Kertész G, Barcsa A, Kiss-Rimay J, Pósa P, Hortó A, Ölyűs A
Edző: Nyakó Zoltán:A mérkőzés forgatókönyv szerint alakult. A védelmünk sajnos gyenge és könnyen áthatolható, a támadáson is rengeteget kell még csiszolni. Kiss Noémit a 25. percben végleg kiállították, de rajta kívül még három játékosunkat hasonló veszély fenyegetett.

Tabella: 12 hely, 16 mérk (0GY,0D,16V 137:828 G.A) 0 pont

U13 csapat

Balmazújvárosi LKSE-Nyíradony VVTK 18-6(9-1)
Nyíradony VVTK -Csenger VKC 10-3(3-0)

Összeállítás:Szatmári K, Varga V, Erdélyi K, Hutka D, Mihályi R, Kosics A, Erdei J, Kertész R, Csekenyák A, Varga F, Lakatos E, Ádámku L
Edző: Bertalan Zoltán: Az első mérkőzésbe eléggé belealudtunk,önbizalom nélkül,sok hibával játszottunk,ami csak ilyen eredményre volt elég.A két mérkőzés közötti időben ébresztőt fújtam,ami azt eredményezte,hogy egy teljesen "új" csapat lépett pályára a második mérkőzésen.Kimagasló kapusteljesítmények magas színvonalú agresszív védekezéssel társulva eredményezte a kevés kapott gólt. A feljevult támadójátékban bátran támadva egy pillanatra sem adtunk esélyt az ellenfélnek.

Tabella: 5.hely, 12 mérk (6Gy, 1D, 5V 91:106 G.A ) 13 pont