<< vissza az előző oldalra

Kézilabda hétvége

Felnőtt csapat:
Nyíradony- Kecskemét 20-29

Összeállatás:Varga (kapus), Barta 5, Tóth 5, Kránitz 2, Bordás 1, Vancsa 3, Major,
csere: Molnár (kapus), Zsólyomi, Kun, Szabó, Sztancs 1, Sigér 3, Kormos

kiállítás: 6- 0 perc
büntető: 1- 1, 4- 3

Edző: Balogh Sándor:  A kilenc gólos vereség ellenére dicséret illeti a lányokat, mert egy másik dimenzióba kézilabdázó együttes ellen nagy akarattal és fegyelmezettséggel játszottak.

Junior csapat:

Nyíradony- Kecskemét 23-30

Gól lövők: Hutka Diána 7, Bui Henrietta 5, Vargics Vivien 3, Kormos Evelin, Üveges Annamária 2, Ossik Bettina, Mogyorósi Alexandra, Hutka Dóra, Magyar Bettina 1.

Kezdő:Kapus: Kis Petra,Kiss Zsófia,Szélsők: Barnucz Viktória, HUtka Dia átlövők: Kormos Evelin, Bui Henrietta,Vargics Liliana, ,Beálló: Vargics Vivien.

Csapat: Ossik Bettina, Magyar Bettina, Vargics Vivien, Vargics Liliána, Hutka Diána,Hutka Dóra, Mogyorósi Alexandra, Üveges Annamária, Bui Henrietta,Kormos Evelin, Nagy Katalin, Kis Petra,Garbacz Panna,Réder Bianka,Barnucz Viktória,

Edző: Flaskova Mónika: Az első félidőt sok technikai hibával kezdtük, amit az eredmény is mutat 8-19, a második félidőre összeszedtük magunkat jó játékkal 23-30 ra korrigáltuk a meccset. A csapat ismét megmutatta, hogy tud küzdeni még egy jobb csapat ellen is. Az ellenfélnek gratulálok.