Kézilabda hétvége

Felnőtt csapat:

PC Trade Szeged - Nyíradony VVTK 45-11
(22-4)

Összeállítás: Berettyán (kapus), Vancsa 1, Bordás 2/2, Kránitz, Major 3, Tóth, Barta 2. Csere: Molnár (kapus), Máté, Szabó, Zsólyomi, Sigér,, Sztancs, Kun 3.

Hétméteres: 6/6 illetve 4/2
Kiállítás: 12 perc, illetve 12 perc

edző: Balogh Sándor: Statiszták voltunk a Szeged oktató filmjében. Jó lenne egyszer főszereplővé válni....

Junior csapat:

PC Trade Szeged –Nyíradony VVTK 32-10

Összeállítás: Kapus: Kis Petra, Szélsők: Barnucz Viktória, Réder Bianka, Garbacz Panna, Hutka Dóra, Hutka Diána, Mogyorósi Alexandra, Átlövők: Üveges Annamária, Vargics Liliána, Ossik Bettina, Bui Henrietta, Kormos Evelin, Beállósok: Vargics Vivien, Magyar Bettina
Kezdő: Hutka Diána, Vargics Liliána, Bui Henrietta,Kormos Evelin,Vargics Vivien, Barnucz Viktória, Kis Petra
Góllövők: Hutka Diána 3, Ossik Bettina 2, Réder Bianka, Bui Henrietta,Vargics Liliána, Hutka Dóra, Kormos Evelin 1,

edző: Flaskova Mónika: Az első perctől kezdve lehetett érezni a csapat közti nagy különbséget. Lányok küzdöttek, de sajnos kevesek voltunk a jobb eredmény eléréséhez. Gratulálok az ellenfél teljesítményéhez.

U11-es csapat:

Nyíradony VVTK - Hajdúnánás SK 10 : 13
 Mátészalkai MTK - Nyíradony VVTK 17 : 21

Összeállítás:Csekenyák A, Ádámku L, Gyöngyösi L,Pócsi E, Erdélyi K, Hutka D, Kertész R, Gilányi H, Dublinszki E, Horváth D, Danyi A, Varga F

Edző: Bertalan Zoltán: Végre egy hétvége amikor őszintén dicsérni tudom a csapatot.Az első mérkőzésen vállalható vereséget szenvedtünk. Végig fej-fej mellett haladtunk,míg aztán szinte folyamatosan hat percen át emberhátrányban kellett játszani,amit nem tudtunk még megoldani.
A Mátészalka elleni mérkőzést kétszer kellett megnyerni,mivel a sorcsere előtt három góllal vezettünk amit a cseresor nemhogy nem tudott megtartani,de3 még négy gólos hátrányba is kerültünk a félidő végére.A második félidőt óriási lendülettel kezdtük és 6-8 perc alatt sikerült kiegyenlíteni a hátrányt,sőt lendületből tovább sikerült növelni előnyünket.
A hétvégi eredmények az egész csapatot dicsérik,de külön ki kell emelni Csekenyák Alexát a kapusunkat,aki kirobbanó formában védett,valamint Gyöngyösi Líviát aki ragyogó védekezése után a támadásokban is a hátán cipelte a csapatot.Csak így tovább!!!