Hírek

<< vissza az előző oldalra

Nyíradonyi karatesikerek

A karatésok ugyan nem egyesületünk versenyzői, nem az egyesületünk színeiben versenyeznek, de a karate klubbal szoros kapcsolatot tartunk fent, segítjük a klubban versenyző nyíradonyi gyerekeket. A Debrecenben rendezett Diákolimpiai elődöntőn igen szép sikereket értek el, erről számol be az alábbiakban Jászai József edző:

Diákolimpia elődöntő 2017. Debrecen. 29 sportegyesület 376 versenyzője vett részt a rendezvényen. A Nyíradonyi Kyokushin Karate Dojo 2 versenyzőt nevezett a küzdelmekre. Gyerek 1 korcsoportban Kökényesi Csabát, gyerek 2 korcsoportba Dankó Szabolcs tanítványomat küldtem tatamira. A versenyt hosszú felkészülés előzte meg így a fiúk már nagyon várták a küzdelmeket. A karatékáim eredményes klubok versenyzőivel mérkőztek meg és állták meg helyüket. Kökényesi Csaba 3. helyezett lett, Dankó Szabolcs tanítványom ne talált legyőzőre így a dobogó legfelső fokára állhatott. Szabi személyében újra van bajnoka a Dojonak.


 
   


<< vissza az előző oldalra

Képgaléria

Bajnokavatás Bajnokavatás

Facebook

 

részletek..

Oldalajánló

Sport hírek