<< vissza az előző oldalra

Kézilabda hétvége

Felnőtt csapat

Nyíradony VVTK- Hajdúnánás SK 28- 33 (7- 16)

összeállítás: Gulyás (kapus), Barta 2, Fábián 9, Szarkáné Sütő 4, Smid 6, Vancsa 4, Horváth,

csere: Varga (kapus), Zsólyomi, Kun 1, Jantó 2, Sztancs, Láng

kiállítás: 6- 6 perc
büntető: 6- 5, 6- 5

edző:Nagyné Sütő Mariann: Az első félidői gyenge támadójáték megpecsételte a mérkőzés végeredményét.

tabella: 11.hely- 18 mérkőzés (4gy, 2d, 12v, 441:486 ga) – 10 pont

Junior csapat

Nyíradony VVTK- Hajdúnánás SK 21- 30 (10- 14)

összeállítás: Kiss (kapus), Bui 6, Üveges, Vargics V. 2, Vargics L. 1, Barnucz, Réder, Magyar 1, Varga, Mogyorósi 6, Hutka 5, Ossik

kiállítás: 12- 4 perc
büntető: 3- 3, 6- 5

edző: Bertalan Zoltán: 45 percig partiban voltunk az ellenféllel / -1 gól / akkor aztán jött a fáradság,előbb fizikálisan,aztán mentálisan is. Ebben az időszakban nagyon sok ki nem kényszerített hibát vétettünk, amit aztán az ellenfél könyörtelenül ki is használt.

tabella: 14.hely – 18 mérkőzés (0gy, 0d, 18v, 266:589ga) – 0 pont

Serdülő csapat

Nyíradony VVTK – Nyíregyházi KSE 18-16 (9-8)

összeállítás: Bui Henrietta (6), Olah Vivien, Torda Vanessa, Kiss Petra, Vass Gabriella, Kiss Rimay Jazmin, Saicu Larissa, Lacatas Cynthia, Bodea Larissa (7) Danga Nicoleta (4), Boldog Florentina, Buss Nora, CégéNikolett, Nagy Fruzsina, Jónás Rebeka

edző: Leu Eugen: .Egy jó mecset játszottak a lányaink. Voltak olyan pillanatok a meccs folyamatán, amikor 5-6 góllal is vezettünk. A meccs végét nagyon jól tudtuk irányítani, ennek köszönhetően sikerült a győzelmet megszerezni.

tabella: 2.hely- 1mérkőzés (1gy, 0d, 0v, 18:16 ga) – 2 pont

U13-as csapat

Ópályi KSE – Nyíradony VVTK 8-5 (4-2)

Nyíradony VVTK – Berettyó MSE 5-20 (1-9)

összeállítás: Mihály R, Hutka D, Kocsis A, Hamar L, Katona Dzs, Piroska D, Lakatos E, Olajos Sz, Farkas B, Éles D, Tarkó B, Éles Zs.
edző: Bertalan Zoltán: Az első mérkőzésbe ,mint rendesen most is belealudtunk. Egy verhető csapattól szenvedtünk vereséget, ami nagyon bosszantó. A belső hármasunk jóval az elvárható szint alatt játszott. Hiába volt most is kiemelkedő kapusteljesítmény, a győzelemhez ez önmagában kevés.
Mivel a Berettyóújfalu toronymagasan vezeti a rájátszást, így csak a tisztes helytállás volt a reális cél. Sajnos ezt sem sikerült megoldani, mivel a számtalan technikai hibával nagyon sok labdát ajándékoztunk az ellenfélnek, amit az rendszeresen gólra váltott. Van még mit tanulni!