Hírek

<< vissza az előző oldalra

Példamutatás Egyesületünk utánpótlás korú sportolóinak

Újabb sikereket ért el Egyesületünk sportolója Orosz Melissza, aki jelenleg a Magyar Kézilabda Akadémia Tanulója. 

A Testnevelési Egyetem által készített „Új módszer, új tudás, a mindennapos testnevelésben” című projektnek Melissza az arca, illetve a projekthez készített oktatófilmben Ő mutatja be a kézilabda gyakorlatokat. 

Gratulálunk Melisszának, aki sport-és tanulmányi tevékenységével példát mutat Egyesületünk fiatal sportolóinak és megmutatja, hogy a teljes alázattal és erőbedobással végzett munkával, milyen eredményeket lehet elérni!

További sikereket kívánunk!

Az alábbiakban közöljük, a projektről készített kivonatos anyagot.

http://keziszovetseg.hu/upload/file/%C3%9Aj%20m%C3%B3dszer%20%C3%BAj%20tud%C3%A1s%20%C3%A1ltal%C3%A1nos%20t%C3%A1j%C3%A9koztat%C3%B3.pdf
 

<< vissza az előző oldalra

Képgaléria

Bajnokavatás Bajnokavatás

Facebook

 

részletek..

Oldalajánló

Sport hírek