<< vissza az előző oldalra

Kézilabda hétvége

Felnőtt csapat
K. Szeged SE- Nyíradony VVTK 29- 28 (16- 14)

összeállítás: Varga (kapus), Kun, Fábián 9, Zsólyomi, Szarkáné Sütő 8, Vancsa 2, Horváth,

csere: Gulyás (kapus), Jantó, Erdei 5, Smid 1, Barta 1, Láng 2

kiállítás: 14- 14 perc
büntető: 6- 5, 5- 4

edző: Nagyné Sütő Mariann: Nagyon gyengék vagyunk ebben a bajnokságban, de tőlünk ezen a meccsen a bírók is gyengébbek voltak, sajnos!

tabella: 11.hely- 7 mérkőzés (1gy, 1d, 5v, 162:174 ga) – 3 pont

Junior csapat
K. Szeged SE- Nyíradony VVTK 34- 22 (15- 11)

összeállítás: Mogyorósi (kapus), Bui 3, Vargics L. 2, Barnucz, Kiss, Réder 1, Hutka 8, Magyar 1, Szabó 1, Varga 3, Ossik, Vargics V. 3

kiállítás: 2- 14 perc
büntető: 3- 3, 3- 3

edző: Bertalan Zoltán: Az idegenben dobott 22 gól teljesen elfogadható. Amíg fizikailag bírtuk addig 2-3gólon tudtuk tartani az ellenfelet.A 40. perc tájékán elfáradtunk,egyre több ki nem kényszerített hibát vétettünk,amit az ellenfél természetesen ki is használt.Sajnos a kapusunk még mindig maródi,ennek tükrében és a játékot látva ez a vereség vállalható. A szezon első olyan meccse volt amikor már kezdtünk csapatként játszani. Csak így tovább.

tabella: 14.hely- 7 mérkőzés (0gy, 0d, 7v, 112:224 ga) – 0 pont

Serdülő csapat

2015. október 28-án, szerdán került sor az OSB kézilabda bajnokság hetedik fordulójára. Csapatunk a Nyíradonyi VVTK az utolsó előtti helyen álló Nyírbátor csapatát fogadta.

Nyíradony VVTK- Nyírbátor VKK 17 - 15 ( 7 - 3 )

összeállítás: Bui Henrietta (2), Boldog Florentina(1),Bodea Larisa (2),Vas Gabriella (1), Bihari Viktoria (7), Czakó Lilla(2), Bús Nóra(2), Torda Vanesa, Kis Petra, Király Nóra, Oláh Vivien, Háger Bernadett, Cege Nikolett, Jónás Rebeka, Nagy Fruzsina, Gyöngyösi Flóra

edző: Leu Eugen: Úgy tűnt, hogy egy könnyű meccs vár ránk, ami az első félidőben be is igazolódott, amikor az alapemberek léptek a pályára , bár sok helyzetet kihagytunk. A második félidőben a cseremberek kaptak lehetőséget és az ellenfélnek sikerült egyenlíteni az utolsó 5 percben. Ekkor újra az alapcsapat lépett a pályára és sikerült 2 góllal nyerni.

tabella: 3.hely- 8mérkőzés (5gy, 0d, 3v, 110:148 ga) – 10 pont