Kézilabda hétvége

Magabiztos győzelem Orosházán, végig vezetve a mérkőzésen!

Felnőtt csapat
OXXO Energy Orosházi NKC - Nyíradony VVTK 25- 31 (11- 18)

összeállítás: Gulyás (kapus), Kun 4, Lévai 7/1, Szűcs 7, Fábián 4/3, Láng 5, Horváth 3,
csere: Zsólyomi, Kincs, Jantó, Héjjas, Vancsa 1, Barta

kiállítás: 4- 8 perc
büntető: 5- 2, 5- 4

edző: Nagyné Sütő Mariann: Kiváló csapatmunka jellemezte a játékunkat. Úgy gondolom a védekezés volt a kulcsa a magabiztos győzelmünknek. A kapusunk is jó napot fogott ki.

Junior csapat

OXXO Energy Orosházi NKC - Nyíradony VVTK 34 - 7 (17- 4)
összeállítás: Kiss (kapus), Réder 1, Vargics V., Szabó, Vargics L., Raluca, Barnucz,
csere: Ossik, Hutka 2, Varga, Mogyorósi 3, Máté 1, Magyar

kiállítás: 0- 6 perc
büntető: 5- 4, 2- 2

edző: Bertalan Zoltán: Óriási "súlycsoport" különbség volt a két csapat között. A hazaiak játék minden elemében jobbak voltak nálunk. Már a bemelegítés alatt eldőlt a mérkőzés,amikor a gyerekek meglátták az ellenfelet Dávid és Góliát összecsapását játszottuk el. Nem születhetett más eredmény csak nagyarányú vereség a részünkről.Ismét sikerült elveszítenünk azt a kevés kis önbecsülésünket is amit nagy nehezen összeszedtünk egy - két gyengébb csapat ellen Ezen a jövőheti Vasas elleni meccsen sem fogunk tudni sokat változtatni.

Serdülő csapat

A lányok november 26-án a DSI csapatát fogadták a Harangi Imre Rendezvénycsarnokban.
Nyíradony VVTK- Debreceni SI 23-13 (11-9)
összeállítás: Kiss P- Bui H, Lacatas C, Torda V, Vass G, Ossik B, Kiss D,
csere: Barnucz V, Purcel R(2), Tóth V(4), Danga N(2), Bihari V(2), Vargics L(3)
kiállítás: Purcel R, Vargics L(2 perc)
büntető: 0-1

edző: Leu Eugen: az első félidőben különösen helyt álltak a lányok a sportiskolások ellen, a második félidőben már nem tudtunk eléggé koncentrálni és fizikálisan is elfáradtunk.

U9-es csapat
Legfiatalabb kézilabdázóink a bajnoki szereplést december 14-én kezdik el Hajdúböszörményben és erre készülve december 1-én edzőmérkőzést játszottak Hajdúsámsonban.
A mérkőzésen résztvevő játékosok:
Pócsi Enikő, Pócsi Erzsébet, Balogh Beáta, Erdélyi Kinga, Jankuly Fruzsina, Varga Elizabet, Lakatos Barbara, Gyöngyösi Lívia, Szabó Dominika, Varga Zsuzsanna, Dublinszki Eszter, Ádámku Lili, Csecsődi Réka.

edző: Láng Emese: A gyerekek a kezdeti megszeppenés után belerázódtak a játékba. Lőttek gólokat, és voltak jó megoldásaik. Támadásban még meg kell szokniuk, hogy egyszerre 5-en tartózkodnak a pályán. A tavalyi év után (ahol 3-3 ellen játszottak) ugyanis még nehéz betartaniuk, hogy mindenki a saját posztján tartózkodjon. Védekezésben is ugyanez okozott egy kis zavart. Nagyon várjuk a bajnokság kezdetét.