Ismét sikeresen vettünk egy akadályt, sikerült legyőzni a DVSC-TVP II. csapatát.

Felnőtt csapat

Nyíradony VVTK- DVSC-TVP II. 26- 25
(14- 7)

összeállítás: Gulyás (kapus), Kun (2), Lévai (8/4), Szűcs (8), Fábián (4), Láng (1), Horváth,
csere: Kolsofszki (kapus), Zsólyomi, Kincs, Jantó, Héjjas (1), Vancsa (2), Barta

kiállítás: 10- 4 perc
büntető: 4- 4, 4- 4

edző: Nagyné Sütő Mariann: Érdekes játékvezetés mellett gyenge 2. félidőt produkáltunk. Lényeg a 2 pont itthon tartása.

tabella: 6.hely – 7 mérkőzés( 5gy, 0d, 2v, 203:190 ga) – 10 pont

Junior csapat

Nyíradony VVTK- DVSC-TVP II. 20- 44
(7- 16)

összeállítás: Kiss (kapus), Máté, Szabó (1), Hutka (10), Mogyorósi (2), Varga, Vargics V. (6), Vargics L. (1), Réder, Magyar, Barnucz, Ossik, Purcel

büntető: 3-2, 2-2

edző: Bertalan Zoltán: A mérkőzés számszerű eredménye nem tükrözi a csapat játékát. A tizenhatodik percben még 3-3 volt az meccs állása, amikor az ellenfél védekezést váltott, aminek az ellenszerét a gyerekek még nem tudják megoldani. Összeségében 2-3 játékosunk tudott felnőni a feladathoz, de ami örvendetes, hogy a dobott gólok számát tekintve újabb csúcsot tudtunk dönteni!