Kézilabda

Álomrajt után nagy pofonba szaladt bele Felnőtt csapatunk.

Kispest NKK – Nyíradony VVTK
27 – 18 (11 – 9)

A tavaszi mérkőzéssorozat 6. találkozóján a Kispest NKK csapatához utaztunk vendégszereplésre. Ősszel hazai pályán, de nem hazai környezetben (Debrecenben a Monostorpályi úton volt a meccs) 21 – 23-as vereséget szenvedtünk. Sajnos nem sikerült visszavágnunk és elég nagy gólarányú vereséggel záródott számunkra a mérkőzés.
Az első félidőben még tartottuk magunkat, annak ellenére is, hogy az egyik meghatározó játékosunk Lévai Zsófi sérülés miatt a kispadra kényszerült. Félidő: 11 – 9.
A második játékrészben bent maradtunk az öltözőben! Az ellenfél jól felkészült ellenünk taktikailag és nem találtuk meg ennek az ellenszert. Naggyá tettük a hazaiak kapusát. Nem működött a védekezés, hiányzott az agresszivitás is és a kapusainknak sem ment a védés.

6. hely – 19 Mérkőzés – 11 Gy. – 1 D. – 7 V. – 507-459 GK.- 23 Pont

Sztancs Tibor: Figyelmetlen és fegyelmezetlen játékkal, lelketlenül álltunk a pályán. Az ellenfél egységesebb játékával és nagyobb akarásával tartotta otthon a 2 pontot.

Junior

37-13

Tabella: 14. hely – 19 Mérkőzés – 0 Gy. – 0 D. – 19 V. – 132-72 GK. – 0 Pont
Edző: Bertalan Zoltán
Ebben a szezonban most fordult elő először, hogy egy mérkőzésen több mint 10 gólt szereztünk.

Serdülő csapat

2014. március 13.-a

Nyíradony VVTK – Hajdúnánás Termál SC
10-21

Összeállítás: Kiss, Vargics L, Máté, Hutka, Vargics V, Varga, Ossik,  Nagy, Réder, Barnucz, Gli8ga, Üveges

Edző: Bertalan Zoltán: A kapott és a dobott gólok aránya kezd kézilabda eredményre hasonlítani. Még mindig nagyon gyámoltalanul játszunk, ez a junior mérkőzéseknek köszönhető. Hutka Diána kiemelkedik a csapatból szinte minden mérkőzésen. Jó lenne átlépni egyszer már a saját árnyékunkat.