Hírek

<< vissza az előző oldalra

Az őszi utolsó forduló eredményei labdarúgóinknál

Felnőtt Hajdúdorog – Nyíradony  1-1 (1-1)

Összeállítás: Kerezsi – Takács, Vámosi, Konyári,Tömöri - Mercs,Fúró, Gráma – Bodogán,Bíró- Kozma

Csere: Lukács, Gáll, Kapitány, Gugg

Góllövő: Papp (öngól)

Sárga lap: Gáll

Tabella: 9. hely, 15 mérkőzés (6 győzelem, 6 döntetlen, 3 vereség) 26:18 gólarány, 24 pont

Vámosi Csaba: Örülök ,hogy vége a bajnokságnak, mert amit az utolsó két meccsen mutattunk, az nagyon kevés. Egy gyenge csapatot nem sikerült megvernünk. Köszönöm mindenkinek aki bármilyen formában segítette a klubot és remélem tavasszal is segít.

U21 Hajdúdorog – Nyíradony 1-5 (1-0)

Összeállítás: Vajda – Orosz, Bodnár, Albu Ion, Keczán –Polgár, Szilágyi, Varga – Rézműves, Csecsődi – Illés J

Csere: Bacsó, Beri, Illés G

Góllövők: Polgár (2), Varga, Bacsó, Illés G

Sárga lap: Bodnár

Orosz János: Első félidei játékunk és hozzáállásunk egyenlő volt a nullával, a szünetben rendbe kellett rakni a fejeket, a második félidőben parádés játékkal hoztuk a mérkőzést.

U18 Vámospércs – Nyíradony 4-3 (2-1)

Összeállítás:Kovács- Orosz, Sass, Bodnár,Nagy D – Szilágyi, Illés G, Gyurina – Nagy S., Csecsődi - Balogh

Csere: Patai, Örkős, Illés P, Nagy

Góllövők: Bodnár, Balogh (2)

Orosz János: Sajnos kapus nélkül játszottuk végig a mérkőzést, az ellenfél 4 kapura rúgásból 4 gólt ért el, amit nem tudtunk kiegyenlíteni.