Hírek

<< vissza az előző oldalra

Jó kezdés után ismét vereség

A 2013/2014 bajnokság őszi fordulóinak az utolsó hazai mérkőzését láthattuk a hétvégén.

Az Orosházi NKC csapata vendégszerepelt Nyíradonyban. Az öt sérült játékossal megrövidült kispaddal vágtunk neki a mérkőzésnek. Az első félidőben még jól működött minden. Kihasználtuk az ellenfél hibáit és kisebb előnyre is sikerült szert tenni. 5 gólos vezetéssel fordulhattunk 13 - 8. A második félidő elején javítottunk a különbségen 17 – 10. Ezután elromlott minden, kapkodni kezdtünk. Hibát hibára halmoztunk és védekezésben sem tudtunk javítani. Végeredmény: 20 – 23.

Nyíradony VVTK – Orosházi NKC
20 – 23 ( 13 – 8)

Felnőtt:
Kolsofszki (kapus), Kincs H. (3), Lévai (5), Vancsa (1), Fábián (6), Kincs E. (1), Horváth (3)
csere: Hadas, Gulyás (kapusok), Kun, Jantó, Csősz (1),

kiállítás: 8 perc - 2 perc

Büntető: 3--0, 0--0,

Tabella: 8. hely, 11 mérkőzés (5 győzelem, 0 döntetlen, 6 vereség ) 290:268 gólarány, 10 pont

Sztancs Tibor: az első félidőben jó védekezéssel a taktikát betartva vezettünk, ezt a lendületet a második félidő 10. percéig bírtuk. Elfáradtunk és jöttek a taktikai hibák. Sajnos kevés az egészséges játékos, így nem bírtuk a lépést tartani. A lányok mindent megpróbáltak a pályán, de helyenként 9 ember ellen nem ment.

Junior:

2 – 43 (1 – 20)

Nagy (kapus), Hutka, Erdei, Szabó, Mogyorósi, Máté, Magyar (1)
csere: Kiss (kapus), Varga, Gliga, Réder (1), Vargics L., Ossik,

kiállítás: 10 -- 0 perc

büntető: 0--0, 7—6

Tabella:14 hely, 11 mérkőzés (0 győzelem, 0 döntetlen, 11 vereség ) 69:430 gólarány, 0 pont