Hírek

<< vissza az előző oldalra

Budapesten vereség a Vasastól

A 10. fordulóban a nagy múltú, de jelenleg az NBI/B-ben játszó Vasas SC csapatánál vendégszerepeltünk. A mérkőzés sajnos negatív mérleggel zárult számunkra. Az első félidőben rosszul védekeztünk és a kapusteljesítmény sem volt jó. A második félidőre valamelyest sikerült javítanunk ezen, sajnálatos módon a támadás rovására, hiszen 13 perc alatt csak 2 gólt tudtunk lőni. Az egész mérkőzésre jellemző volt, hogy a befejezett akciókat jó százalékkal értékesítettük, de sok volt a technikai hiba, amelyből lerohanás gólokat kaptunk. Jelenleg a 7. helyen állunk a tabellán 50%-os mérleggel, hiszen 10 mérkőzésből 5 zárult győzelemmel és 5 vereséggel.

Vasas SC - Nyíradonyi VVTK
33 - 27 (19 - 14)

Felnőtt:
Kolsofszki (kapus), Kincs H. (1), Lévai (7), Láng (2), Fábián (10), Vancsa (2), Horváth (2),
csere: Hadas, Gulyás (kapusok), Kun, Jantó, Csősz (3),

kiállítás: 4 - 8 perc
büntető: 2-1, 3-2

Tabella:7. hely, 10 mérkőzés (5 győzelem, 0 döntetlen, 5 vereség) 270:245 gólarány, 10 pont

Sztancs Tibor: a sok sérült játékos hiányát nem tudtuk pótolni, így nem bírtuk a lépést tartani és elfáradtunk szellemi és fizikai értelemben is