Hírek

<< vissza az előző oldalra

Felnőtt vereség, továbbra is remek utánpótlás szereplés

Pénteken kezdődött a labdarúgó hétvége U/12-es csapatunk az Alközponti U/13-as tornán Vámospércsen a 2.helyen végzett.

Felnőtt csapat:

Monsotorpályi - Nyíradony 3-2

Összeállítás: Kapitány - Pintye, Vámosi, Konyári, Tömöri - Gyurina, Mercs, Fúró, Kovács- Kozma, Bíró
Csere:Kerezsi, Tóth, Lukács, Gáll
Gólszerzők: Vámosi (2)

Tabella: 7. hely, 8 mérkőzés,(4 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség) 19:13, 14 pont

6.Nyírábrány

Nyíradony:Bacsó Dominik,Vass Gergő,Gyöngyösi Tamás,Verdes Erik,Sarkadi Tamás,Kapusi Márton,Gönczör Róbert,Gönczör Patrik,Madugyin Alex,Birki József,Nagy András,Pintye Vivien,Bagdács Mercedesz,Szabó Soma,Vizi Ákos.

Edző:Orosz János-„Sajnos az utolsó mérkőzésre fejben elfáradtunk de így is gratulálok minden labdarúgónak”

Szombaton U/21-es csapatunk Monostorpályiban játszotta bajnoki mérkőzését ahol egy küzdelmes mérkőzésen sikerült győzelmet szerezni.

Monostorpályi-Nyíradony 1-3(0-1)

Összealítás:Vajda T.-Orosz E.,Bodnár P.,Jankuly,Nagy D.-Csecsődi I.(Bodor R.),Szilágyi Z.,Illés G.-Frida Gy.(Bacsó R.)-Illés J.,Balogh T.
Gólszerzők:Frida Gy.,Balogh T.,Jankuly

Edző:Orosz János-„Addig amíg a futballról szólt a mérkőzés egyértelmű fölényben játszottunk, a pankráció már nem a mi asztalunk”

Tabella: 4. hely, 8mérkőzés,(5 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség) 23:8, 16 pont

Vasárnap U/13-as csapatunk Pallagi Labdarúgó Akadémián szerepeltek,ahol a Megyei Kiemelt Bajnokság következő fordulóját rendezték,csapatunk az előkellő 3.helyett szerezte meg.

6.Hajdúböszörmény

Nyíradony:Bacsó Dominik,Lukács Levente,Mészáros Kevin,Szakács Dániel,Vass Gergő,Horváth Béla,Pintye Vivien,Madugyin Alex,Kapusi Márton,Sarkadi Tamás,Groholy András,Gönczör Róbert,Gyöngyösi Tamás.

Edző:Orosz JánosAz első mérkőzés utolsó 5 percét elrontottuk de a szereplésünk így is jól sikerült, az első forduló második helyezése után ezúttal is dobogón végeztünk”

Az utánpótlás hétvégét U/18-as csapatunk rangadója zárta Téglás csapata ellen ami nem ígérkezet könnyűnek .

Nyíradony-Téglás 6-1(3-1)

Összealítás:Jankuly-Orosz E.,Gyurina J.,Bodnár P.,Nagy D.-Szilágyi K.,Szilágyi Z.-Csecsődi I.(Bodor R.)Illés G.-Balogh T.,Oláh R.(Illés P.)
Gólszerzők:Balogh T.(2)Szilágyi Z.(2)Gyurina J.Bodor R.

Edző:Orosz János”Játékosaim közül 10 fő 16 órán belül a második mérkőzését játszotta, némelyik a harmadik félidőt a szombati sport buliban, de a pályán mindent megtettek a győzelemért,gratulálok nekik!”

Tabella: 2. hely, 2 mérkőzés,(2 győzelem, 0 döntetlen, 0 vereség) 9:1, 6 pont

U/15 csapat

Nyíradony VVTK - Téglás 9-1

Összeállítás: Sinka- Szilágyi, Gabella, Berna, Rácz - Veres G, Horváth,  Balogh, Sipos - Mezei, Ilyés B.

Csere: Széplaki, Tarcsai

Góllövők: Hotváth, Balogh (4), Ilyés B (3), Mezei

Tabella: 2. hely, 4 mérkőzés,(4 győzelem, 0 döntetlen, 0 vereség)  33:10, 12 pont