Hírek

<< vissza az előző oldalra

Kézilabda NBI/B 4. forduló

A bajnokság 4. fordulójában ismételten hazai pályán láthattuk kézis lányainkat.

A Kecskeméti NKSE csapata vendégszerepelt Nyíradonyban. Az álmos kezdés után figyelmetlen és rohanós játék volt a jellemző és több 7 méteres is kihasználatlanul maradt.
A második félidő elején már összeszedettebb játékot élvezhettünk és nagyobb különbség is kialakult. Sajnos a figyelem nem tartott a meccs végéig. Egy hullámzó játékú, de izgalmas mérkőzést láthattunk a hétvégén.

Nyíradony VVTK – Kecskeméti NKSE
29 - 24 (12 - 13)

Harangi Imre Rendezvénycsarnok Nyíradony

Felnőtt:

Kapusok: Gulyás Zs., Hadas K., Kolsofszki N.
Barta B. (2), Lévai Zs. (7), Szűcs N. (5), Fábián N. (4), Láng E. (7), Horváth Cs. (1), Zsólyomi D., Kun G., Kincs H. (1), Kincs E., Jantó A., Vancsa B., Csányi E. (2),

Sztancs Tibor: Sok technikai hibával, nagy küzdelemben itthon tartottuk a 2 pontot

Junior:
13 – 31 (10 – 15)
Az első félidőben még tudtuk tartani a tempót az ellenféllel, de a második félidőre 3-4 év korkülönbség ismételten megmutatkozott.