Hírek

<< vissza az előző oldalra

Siker a 3. fordulóban

A bajnokság 3. fordulójában a DVSC - TVP II vendégeként megszerezte második győzelmét női felnőtt kézilabda csapatunk.

Az első félidőben még nem volt egyértelmű a csapat fölénye. A védekezés jól működött és a kapusteljesítmény ezen a meccsen is remek volt. A támadásbeli pontatlanságokat még javítani kell. Félidőre 4 gólos vezetést sikerült kiharcolnunk. A második játékrészben tíz gól is volt a különbség és így minden játékos lehetőséget kaphatott a bizonyításra. A mutatott játék alapján megérdemelten nyertünk.

Felnőtt:
DVSC – TVP II – Nyíradony VVTK: 17--25 (8--12)

kapus: Gulyás, (Hadas)

Kincs H., Lévai (6), Szűcs (6), Fábián (4), Vancsa (3), Horváth,

csere: Zsólyomi (2), Kun (1), Jantó, Csősz, Bakos, Barta (1), Láng (1), Csányi (1)

edző:Sztancs Tibor: az első félidő ingadozó játéka után, a második félidőben felőröltük az ellenfél csapatát. Csapatunk jó védekezéssel és javuló támadó játékkal szerezte meg a 2 pontot.

Sajnos a junior mérkőzés nem hozott sikert, de ezen nem is csodálkozhatunk, hiszen a 13-14 éves gyerekek nem tudják felvenni a versenyt a náluk 4-5 évvel idősebb és több éve együtt játszó ellenféllel szemben.