U-21-DEAC - Nyíradony VVTK 2-1

Összeállítás:Jankuly-Bodnár,Bacsó-Illés G. , Vajda - Csecsődi , Orosz,  Polgár, Frida - Varga ,  Illés J

Csere: Szilágyi Z, Bodor, Béres

Góllövők: Illés J

Edző:Orosz János: Viharvert csapatunk az utolsó percben kapott góllal elveszítette ezt a mézkőzést.

Tabella: 6. hely, 5 mérkőzés (3 győzelem, 0 döntetlen, 2 vereség) 18:6 gólarány, 9 pont

Felnőtt csapat: DEAC - Nyíradony VVTK 2-2

Összeállítás:Kapitány-Takács, Vámosi,  Konyári, Pintye - Gyurina, Mercs, Fúró, Kovács - Bodogán, Gáll

Csere:Gugg, Gráma, Kozma

Góllövők: Kovács, Kozma

Sárgalap: Takács, Vámosi, Mercs

Edző:Vámosi Csaba: A mérkőzésen igazságos eredmény született. Ismét vert helyzetből álltunk fel, ami a csapat tartását bizonyítja. Játékunkon meglátszott, hogy jelenleg 2 fronton is helyt kell állni, a második félidő végére elfáradtunk. Úgy gondolom, jó úton járunk.

Tabella: 7. hely, 5 mérkőzés (2 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség) 11:6 gólarány, 8 pont.