Hírek

<< vissza az előző oldalra

NYÍRADONYBAN A C.S. ATLETICO ORADEA FUTBALISTÁI

Immáron második alkalommal Nyíradonyban edzőtáborozott a Nagyváradi C.S. Atletico utánpótlás nevelő egyesület U-11, U-15 és U-17-es csapatai.

A január 6-13 között városunkban tartózkodó együttesel sportbaráti viszonyt alakítottunk ki az elmúlt nyáron mi is részt vettünk az általuk szervezett egy napos nagyváradi tornán, amelyet az U15-ös korcsoportban meg is nyertünk. Itt tartózkodásuk idején 6 edzőmérkőzéssel segítettük a felkészülésüket, amit csapatvezetőik Pavel Aurelian és Nistor Iancu megköszönték egyesületünknek.

Az edzőmérkőzések eredményei:

               • Nyíradony U-12 – CS Atletico U-11 jan.10.    0-3 
                                                                                jan.13.    1-3

Nyíradony U-12: Bacsó Dominik; Mészáros Kevin; Groholy András; Szakács Dániel; Gönczör Róbert; Gönczör Patrik; Horváth Dávid; Horváth Márk; Vass Gergő; Birki József; Szabó Soma; Nagy András; Zelenák Tibor; Balogh Miklós.
Edző: Kerezsi Tamás.

                 • Nyíradony U-16 – CS Atletico U-15  jan.8.     2-1
                                                                                   jan.10.  3-7

Gólszerzők: Veres Tamás (2); Csecsődi Imre, Rózsa Norbert, Balogh Tivadar.

Nyíradony U-16: Jankuly Ádám; Túrzai Mihály; Kallos Gergő; Bodnár Péter; Rózsa Norbert; Nagy Dávid; Korsós István; Rácz János; Berna Bence; Szilágyi Zoltán; Illés Gergő; Balogh Tivadar; Barnucz Bence; Veres Tamás; Csecsődi Imre.
Edző: Takács András.

                  • Nyíradony U-19 – CS Atletico U-17  jan.9.      1-0
                                                                                    jan.13.    0-0

Gólszerzők: Bíró Patrik.

Nyíradony U-19: Kapitány Koppány; Bodnár Péter; Vajda Tamás; Gyurina János; Farkas Zoltán; Frida György; Illés József; Bacsó Richárd; Győrfi Richárd; Oláh Roland; Bíró Patrik; Gugg Krisztián; Veres Tamás; Csecsődi Imre.
Edző: Orosz János.


Vendégeink jól érezték magukat Nyíradonyban, dicsérték városunk és egyesületünk jó körülményeit, valamint labdarúgóink tehetségét.
Az elkövetkező időben szeretnénk ezt a jó kapcsolatot tovább mélyíteni a nagyváradi egyesülettel.                                                                                                                                                                                                Orosz János<< vissza az előző oldalra

Képgaléria

Bajnokavatás Bajnokavatás

Oldalajánló

Sport hírek

Facebook