logo

Ifjúsági labdarúgóink eredményei

Derecskei LSE- Nyíradony VVTK 5-4

Összeállítás: Bacsó D, Makkai A, Illés G, Fecxskovics M, Balogh T, Horváth M, Lakatos D, Molnár Á, Szabó G

Gáll Ferenc edző: A kettős emberhátrány ellenére kifejezetten jól játszottunk, sikerült tamadásokat vezetnünk, 3-0ás hátrányból is visszatudtunk jönni a meccs be így végig kiélezett párharcot tudtunk vívni ellenfelünkkel! Gratulálok Derecske csapatának a győzelemhez!

Nyíradony VVTK- Egyeki SBSE 3-0

Összeállítás: Bacsó D, Szabó G, Illés G, Sarkadi T(Szórádi Á), Horváth M, Molnár Á, Bakó R, Balogh T, Magyar Cs, Makkai A, Török I

Gáll Ferenc edző: Első perctől kezdve sikerült nyomás alatt tartanunk ellenfelünket, így magabiztos győzelmet sikerült aratnunk ezáltal itthon tudtuk tartani a 3 pontot! További sok sikert Egyek csapatának!

BUSE- Nyíradony VVTK  7-2

Összeállítás: Bacsó D, Szabó G, Balogh A, NAgy A, Illés G, Sarkadi T, Horváth M, Szabó S, Molnár Á, Makkai A, Török I

Gáll Ferenc edző: Sajnos a hazai kihasználta a hazai pálya előnyét, nékünk pedig nem csak az ellenféllel hanem a pálya hiányosságaival is meg kellett küzdenünk! Gratulálok Berettyóujfalu csapatának!

Nyíradony VVTK- Püspökladányi LE 5-4

Összeállítás: Bacsó D, Bakó R, Illés G, Makkai A, Balogh T, Horváth M, Török I, Magyar Cs, Lakatos D, Szabó S (Nagy S), Sarkadi T

Sajnos nem kezdtük jól a meccset, sikerült 5perc alatt 2golpasszt is adnunk az ellenfélnek így megnehezíteni a saját dolgunkat, viszont a mérkőzés 20. percétől kezdve végig mi irányítottunk és sikerült itthon tartanunk a 3 pontot! :) További sok sikert Püspökladány csapatának!

Sárrétudvari KSE- Nyíradony VVTK  1-2

Összeállítás: Szórádi Á, Nagy A, Illég G, Lakatos D, Makkai A, Szabó G(Nagy s), Horváth M, Török I, Magyar Cs, Szabó M, Sarkadi T

Gáll Ferenc edző:

Nyíradony VVTK - Hajdúnánás FK 0-7

Összeállítás: Szórádi Á, Illés G, Makkai A, Sakradi T, Horváth M, Bakó R, Magyar Cs, Molnár Á, Lakatos D, Szabó S, Török I

Gáll Ferenc edző: Sajnos az első félidő hatalmas vendég fölényt mutatott sikerült is kihasználniuk a helyzeteket.. Második félidőben mi dominaltunk viszont sorra hagytuk ki a ziccereket így nem sikerült visszakapaszkodnunk a mérkőzésbe!! Gratulálok Hajdúnánás csapatának !